UKS SMS Włocławek Gospodarze

am.gwiazda2000

Utworzono:

01.05.2015

Bardzo słaba postawa zespołu brak odpowiedniej atmosfery walki meczowej szczególnie w drugiej jego części nie napawa optymizmem przed kolejnym spotkaniem. Czy 9 maja uda się przerwać serię porażek i wyjść z grupy spadkowej ?

autor: SMS_Wlocławek

7 bramek, 3 punkty, dobra druga połowa i kilka niezłych momentów przeniesionych z treningu na mecz - to dorobek drużyny rocznika 2000 UKS SMS Włocławek w meczu z Gwiazdą Bydgoszcz. Podkreślić należy również wytworzenie odpowiedniej atmosfery walki meczowej przez naszych zawodników, co z pewnością mogło podobać się obserwatorom tego pojedynku.

Początek był bardzo wyrazisty w wykonaniu naszego zespołu. Wysoki, agresywny pressing przyniósł pierwszą bramkę już w 2. minucie spotkania. Po chwili mieliśmy kolejne doskonałe sytuacje do podwyższenia prowadzenia, jednak zawodziła skuteczność. Celne trafienie zanotowali za to goście, którzy w 12. minucie po rzucie rożnym i sporym zamieszaniu w polu karnym umieścili piłkę w naszej bramce. Od tego momentu aż do końca pierwszej połowy zanotowaliśmy duży przestój w tempie i jakości naszej gry. Przed przerwą strzeliliśmy co prawda drugą bramkę, jednak ten czas meczu był w naszym wykonaniu zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Druga część meczu to totalne zdominowanie boiskowych wydarzeń przez naszych zawodników, czego efektem była duża ilość stwarzanych sytuacji podbramkowych. Nadal utrzymaliśmy odpowiedni poziom zaangażowania i podejścia do meczu, za co nagrodą było zdobycie kolejnych pięciu bramek i pewne zwycięstwo.

SMS Włocławek - Gwiazda Bydgoszcz 7:1 (2:1)

1:0 - Miłek (asysta Włodarski) 2'

1:1 - 12'

2:1 - Miłek (asysta Burzyński) 33'