Falstart sezonu, po punkty do Markowic

Pierwsza kolejka zawiodła chyba wszystkich. Nikt nie spodziewał się tak słabego startu tegorocznej ligi. Trzeba jednak zauważyć, że wynik 0:5 do końca nie oddaje tego co działo się na boisku. Pierwsza połowa bardzo wyrównana z okazjami po obu stronach boiska zakończyła się wynikiem 0:2 po fatalnych błędach wynikających z braku komunikacji. Dalsza część meczu mogła potoczyć się również zupełnie inaczej gdyby wywalczony karny nie został zmarnowany.Po dobrym strzale świetną interwencję zalicza bramkarz gości, który ratuje swój zespół przed utratą bramki kontaktowej dla naszej drużyny. Nie ma jednak co gdybać, ponieważ wina tej wysokiej porażki leży na barkach całego zespołu. Nie zawiódł również nasz golkiper, który przy straconych bramkach był bez szans, a kilkakrotnie uchronił drużynę Zagłębia przed jeszcze wyższą porażką. W ostatnich fragmentach zauważyć można było lekką rezygnację oraz sfrustrowanie, a Goplania wychodziła kontra za kontrą, aby ostatecznie pokonać nas 0:5.Jest to dopiero nasz pierwszy występ tego sezonu w A-klasie i musimy ponieść konsekwencję braku doświadczenia oraz zapłacić frycowe. Naszym następnym przeciwnikiem jest drużyna Markowic, która również poległa z KS Brzoza 2:1. Pozostaje nam walczyć w nadchodzącym spotkaniu ! Zapraszamy wszystkich kibiców do uczestnictwa, ponieważ Wasze wsparcie jest bardzo ważne.